Kontakta oss

VI HJÄLPER DET BÄSTA FRÅN NÄRINGSLIVET ATT MÖTA DET BÄSTA FRÅN FORSKNINGEN.

Alfred Nobel Science Park har verksamhet i Karlskoga och Örebro. Välkommen att kontakta oss via mejl, telefon eller besök.

Alfred Nobel Science Park i Karlskoga
Gammelbackavägen 4B
691 51 Karlskoga

Alfred Nobel Science Park i Örebro
Fakultetsgatan 1
702 81 Örebro

 

Kjell Fagerström VD +46 (0)70 570 59 45 kjell@alfrednobelsp.se
Peter Rendius Verksamhetsansvarig TTC +46 (0) 72 701 29 24 peter@alfrednobelsp.se
Katarina Gustafsson Projektledare TTC +46 (0)72 722 28 18 katarina@alfrednobelsp.se
Paul Wooldridge Projektledare 3DTC +46 (0) 76 767 26 77 paul@alfrednobelsp.se
Per Rigbäck Administration och ekonomi +46 (0)76 223 43 20 per@alfrednobelsp.se
Ingela Ernestam Projekt- och processutvecklare +46 (0)70 899 06 03 ingela@alfrednobelsp.se
Helena Stenhem Projektledare och kommunikatör +46 (0)70 606 50 48 helena@alfrednobelsp.se